Expositie Geen Stijl

Galerie Wind presenteert van 14 juni t/m 13 juli 2025 werk van drie unieke Rotterdamse kunstenaars op het Noordereiland.

Met trots presenteert de expositie Geen Stijl van drie unieke Rotterdamse kunstenaars: Hans Kleinjan, Egon de Regt en Hans Kok. Twee generaties, drie stijlen en allen sterk verbonden met onze stad. Van dromerige stadsmomenten tot maniakale creativiteit – deze expositie toont de rijke diversiteit van de hedendaagse Rotterdamse kunstscene.

Hans Kleinjan, Rotterdam 1958
50 jaar gegrepen door kunst, en in toenemende mate overgestapt van kijker tot maker. Hij is bewust autodidact. En heeft zijn eigen leermeesters bewust gekozen. Maakt reeds 21 jaar deel uit van AAAFRESH123. Is inmiddels ‘ fulltime ‘ kunstenaar.

Hans Kok / XoX, Dubbeldam 1958
Studeerde Bouwkunde, Architectuur en Interieur op de TH te Delft. De thema’s van de schilderijen zijn: Rotterdam en Noordereiland, Lachende koppen en de actualiteit. Hij is zijn leven lang al op zoek naar een nieuwe kleur.
Muziek is altijd een rode draad geweest in zijn leven. Hij is voorzitter, tekstschrijver en zanger van de Noordereiland Opera.
Tevens heeft hij een band Numb3r On3, die zal optreden tijdens de opening van de expositie. Hij woont en werkt op het Noordereiland.
Van 2003 – 2011 exposities in St. Petersburg, Moskou, Kiev en Odessa

Egon de Regt 
Begonnen als illustrator en animator, maar ruilt steeds vaker zijn scherm in voor een doek. Wonend en werkend in het hart van Rotterdam laat hij zich dagelijks inspireren door de stad om zich heen. Met tekeningen, uitsnedes, afdrukken en schilderijen probeert hij momenten vast te leggen waarin de rauwe stad zich ontvouwt tot een dromerige leefomgeving.

Opening
De expositie wordt officieel geopend op zaterdag 14 juni om 16.00 uur
Met muziek van Numb3r On3
Expositie van 14|06|25 tot en met 13|07|25

Galerie Wind
Prins Hendrikkade 124b
Open: vrijdag t/m zondag, 13.00 – 17.00 uur of op afspraak www.galeriewind.nl